24
hodín denne

7
dní v týždni

32
vozidiel k dispozícii

3000+
spokojných klientov

Cenník

V cene nie je zahrnuté parkovné | pre viac info kliknite na príplatky

Bratislava - Schwechat

alebo
Schwechat - Bratislava
49

Bratislava - Schwechat

alebo
Schwechat - Bratislava
70

Bratislava - Viedeň centrum

alebo
Viedeň centrum - Bratislava
70

Bratislava - Viedeň centrum

alebo
Viedeň centrum - Bratislava
80

Ceny už od 39 € pri objednaní minimálne 2 týždne vopred.

Príplatky

• cena 49€ je z centra mesta – mestká časť staré mesto
••• nočné jazdy od 00:00 do 06:00 (príplatok 10€)
Príplatky parkovné Cena
Parkovné odletový terminál + 3,00 €
Parkovné príletový terminál + 5,50 €
Iné príplatky Cena
Mestské časti Bratislava (Dúbravka, Ružinov,Nové mesto Bratislava,Trnávka, Dolné hony, Bratislavské letisko BTS, Podunajské Biskupice, Petržalka, Lamač, Rača) + 5.00 €
Rusovce, Vajnory + 7.00 €
Záhorská Bystrica, Devínska, Devín, Čunovo + 10.00 €
Každá ďalšia nástupná adresa + 5.00 €
Čakanie – 1 hodina + 20.00 €
Zvýhodnená cena minivanu pre 4 osoby  60€ + 60.00 €

Trasa medzi Bratislavou a okolitými metropolami je mimoriadne frekventovaná, a to 24 hodín denne, 7 dní v týždni. Obzvlášť susedná Viedeň je dennodenne cieľovou destináciou pre tisícky turistov, pracujúcich ľudí a biznismenov, ktorých kroky najčastejšie smerujú na medzinárodné letisko Schwechat, za nákupmi alebo hoc aj pamiatkami cisárskeho mesta.

Každý, kto trávi dlhé hodiny cestovaním pozná, aké únavné a stresujúce to môže byť. Čoraz viac ľudí preto využíva služby profesionálnych taxi služieb alebo osobnú dopravu na Schwechat. Pretože svoj čas si cenia a vedia, že sa dá využiť aj oveľa efektívnejšie ako za volantom. Kedykoľvek, 24 hodín denne, 7 dní v týždni, za každého počasia.

Využite náš prepravný servis Viedeň taxi aj vy! Počas cesty si oddýchnite, zrelaxujte sa po dlhom lete, pripravte sa na dôležité stretnutie, doklepnite dôležitú prezentáciu alebo sa správne nalaďte na deň plný zážitkov. Vychutnajte si pohodlnú a bezpečnú jazdu a do cieľovej destinácie príďte oddýchnutí. Odvoz na letisko Schwechat určite oceníte.

Ak si chcete plne vychutnať svoju cestu s taxi na Schwechat alebo priamo do centra Viedne a späť, obráťte sa na nás. Takto je cena taxi na Schwechat ešte výhodnejšia.

“Vaša spokojnosť je našim motorom.”

Referencie

✓ Skvelý a spoľahlivý servis: Taxi služba je vždy na čas a vodiči sú veľmi spoľahliví. Nikdy som nemal problém s oneskorením.

✓ Profesionálni vodiči: Vodiči sú vždy zdvorilí, ochotní pomôcť a majú vysoký štandard služby. Cítim sa v ich aute vždy v bezpečí.

Pokračovať

✓ Čisté a pohodlné vozidlá: Taxi vozidlá sú vždy čisté a dobre udržiavané. Je príjemné cestovať v takýchto pohodlných podmienkach.

✓ Cena za jazdu je vždy jasne stanovená a nie sú žiadne skryté poplatky. To je veľké plus.

✓ Pomoc s batožinou. Vodiči sú ochotní pomôcť so zavolaním batožiny a jej prenášaním. To je veľká úľava po dlhom lete.

✓ Vždy som mal pocit, že moja bezpečnosť je pre taxi službu prioritou. Vozidlá sú dobre udržiavané, a vodiči sú profesionáli.

✓ V porovnaní s inými možnosťami prepravy, taxi služba ponúka skvelú hodnotu za peniaze.

✓ Taxi služba je k dispozícii 24/7, čo je veľmi výhodné, keď potrebujete spoľahlivú prepravu kedykoľvek.

✓ Vodiči dobre poznajú miesto, kde žijem, a vždy ma bez problémov dostanú k cieľu, aj keď ide o menej známu lokalitu.

✓ Taxi je vždy k dispozícii, čo je veľmi užitočné, najmä vtedy, keď potrebujem rýchlu prepravu na letisko. Nemusím sa starať o parkovanie alebo hľadanie cesty.

✓ Taxi služba na Schwechat ponúka možnosť výberu typu vozidla, čo je veľkou výhodou pre rôzne potreby a preferencie.

✓ Cestovanie taxíkom je pohodlné a umožňuje mi relaxovať alebo pracovať počas jazdy, čo je obrovský benefit, ak cestujem na dlhšie vzdialenosti.

✓ Online rezervácia. Môžem si objednať taxi cez webovú stránku, čo je veľmi praktické a uľahčuje plánovanie.

✓ Vodiči majú dobrú znalosť dopravných podmienok a najrýchlejších ciest na letisko Schwechat a do Viedne, čo šetrí čas a stres.

✓ Rýchly a efektívny servis na letisku Schwechat. Taxi je skvelou možnosťou pre prepravu na letisko, kde si môžem byť istý, že prídem včas a bez starostí.

✓ Vodiči sú príjemní a ochotní porozprávať sa, čo robí cestovanie ešte príjemnejším.

K dispozícii máme vozový park pozostávajúci z viac ako 30 vozidiel renomovaných značiek – ako pre jednotlivcov, tak i pre väčšie skupiny. Autá sú pravidelne servisované a využívajú služby pneuservisu v Bratislave. Rokmi overení vodiči sú zárukou profesionálneho prístupu a sú pripravení vám i vašim obchodným partnerom poskytnúť kompletný servis, a to za bezkonkurenčné ceny.

Samozrejmosťou sú služby ako možnosť pristavenia vozidla na vami dohodnuté miesto v čase podľa potrieb a požiadaviek zákazníka. Šoféri vám ochotne pomôžu s batožinou, v prípade meškania či zmeny letu počkajú. Vieme, aký dôležitý je čas a snažíme sa nájsť pre vašu cestu optimálne riešenie. Neustále rozrastajúca sa klientela je pre nás tou najlepšou reklamou. Taxi na Schwechat – pohodlie, bezpečnosť a rýchlosť.

Taxi na Schwechat
Taxi Bratislava Viedeň
Kvalitné taxi autá do Viedne
Preprava taxi na Schwechat
Kvalitné taxi na Schwechat
Osobná preprava na Schwechat
8 miestne taxi na Schwechat
Taxi Bratislava Viedeň
Taxi Bratislava letisko Viedeň

Služba taxi z Bratislavy na Schwechat alebo do Viedne je často využívanou formou dopravy pre cestujúcich, ktorí potrebujú pohodlné a spoľahlivé spojenie medzi dvoma hlavnými mestami. V porovnaní s inými typmi dopravy, ako sú vlaky alebo autobusy, má táto služba niekoľko výhod.

Prvou výhodou je rýchlosť a pohodlie. Taxikár vás vyzdvihne priamo z miesta, kde sa nachádzate, a dovezie vás priamo k cieľu. Nepotrebujete hľadať autobusovú alebo vlakovú stanicu, ani sa prechádzať mestom s ťažkou batožinou. Navyše, môžete si zvoliť čas odchodu, ktorý vám najviac vyhovuje, bez nutnosti dodržiavať cestovné poriadky iných foriem dopravy.

Druhou výhodou je možnosť prispôsobiť si službu taxi vašim potrebám. Ak potrebujete prepraviť viacero osôb alebo veľké množstvo batožiny, môžete si objednať väčšie vozidlo. Ak máte špeciálne požiadavky, napríklad potrebujete prepraviť domácich miláčikov, môžete o tom informovať dispečera a nájsť vhodné riešenie.

Tretou výhodou je spoľahlivosť. Služby taxi sú poskytované profesionálnymi vodičmi, ktorí sú dobre oboznámení s cestami a miestami, ktoré sa nachádzajú na trase. Ak ste v časovej tiesni alebo ak potrebujete prísť na letisko včas, taxi vám umožní včasný príchod na miesto určenia.

Nakoniec, služba taxi môže byť aj finančne výhodná. Hoci táto možnosť dopravy môže byť na prvý pohľad drahšia ako iné, ak cestujete vo väčšej skupine, môže sa vám táto voľba vyplatiť. Okrem toho, ak máte záujem o službu taxi na pravidelnej báze, môžete získať zľavy alebo výhodnejšie tarify.

Celkovo možno povedať, že služba taxi z Bratislavy na letisko Schwechat a do Viedne ponúka množstvo výhod v porovnaní s inými formami dopravy. Rýchlosť, pohodlie, časová flexibilita a bezpečnosť. To sú hlavné benefity služby taxi na Schwechat a do Viedne.

Každý klient ktorý si objedná taxi na Schwechat získa benefit že ho vyzdvihne profesionálne vyškolený šofér, ktorý pred jazdou skontroluje najrýchlejší transport na Schwechat pomocou google Maps.

Osobna preprava na Schwechat
Overena taxi sluzba
Taxi na Schwechat cena
Taxi do Viedne
Taxi na Schwechat a do Viedne
Taxi letisko Schwechat
Taxi letisko Schwechat a Vieden
Taxi Bratislava Schwechat Vieden